Neslihan Güleryüz

Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2007 yılında mezun oldu. Aynı yıl Marmara Üniversitesi Diş Hastalıkları ve Tedavisi Anabilim Dalı’nda başladığı akademik kariyerini 2011 yılında Dr. Med. Dent ünvanını alarak bitirdi. Mezuniyetinden itibaren çeşitli kliniklerde Kanal Tedavisi Uzmanı (Endodontist) olarak görev aldı.

Restoratif diş hekimliği eğitimi de almış olan hekimimiz, seramik ve kompozit lamina uygulamaları, lazerle diş beyazlatma, diş hekimliğinde lazer kullanımı, kanal tedavisinde güncel tedaviler ve teknolojik gelişmeler gibi gelişime açık konularla ilgilenmektedir. Cerrahi ve ortodonti konularında alanında uzman hekim kadrosu ile ortaklaşa çalışmaktadır.

Tez konusu olan beyazlatma uygulamaları üzerine klinik ve laboratuar çalışmaları mevcuttur.

Özel zamanlarında pilates, sinema ve edebiyat ile ilgilenen Dr. Neslihan Güleryüz evlidir ve bir kız çocuk annesidir.

Mesleğini 10 yıldan uzun süredir başarıyla sürdüren hekimimiz, klinik çalışmalarını 2012 yılında İstanbul Kadıköy’de kurduğu Endodent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde sürdürmektedir. Kanal tedavisi uzmanı olmasının yanında tüm branşlarda uzman bir kadro ile hastalarına butik diş hekimliği hizmeti sunmaktadır.

Üye Olunan Dernekler
Türk Endodonti Derneği (TED)
İstanbul Diş Hekimleri Odası (İDO)
Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB)
Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği (EDAD)
Diş Hekimliği Lazer Akademisi Derneği (DİLAD)

Hekimimizin kaleme aldığı ve faydalı bilgilerin yer aldığı bilgilendirmelere Merak Ettikleriniz başlığı altından ulaşabilirsiniz.

Endodent Ağız ve Diş Sağlığı © 2012
Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir.
Diş hekiminin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.